Produkty marki Zeno LINE Adhesives skierowane są do producentów z branży drzewnej i meblarskiej. To produkty, które charakteryzują się tak cenioną przez odbiorców niezmiennie dobrą jakością.
Aby sprostać wymaganiom naszych partnerów podjęliśmy współpracę z największymi i najbardziej godnymi zaufania producentami klejów przemysłowych w Europie.

Dzięki temu nasi partnerzy biznesowi otrzymują gwarancję produktów całkowicie pozbawionych wad. Produkty marki Zeno LINE Adhesives firmują ludzie, którzy obecni są na polskim rynku drzewnym i meblarskim od początku okresu transformacji – niemal 30 lat. Ludzie, którzy dali się poznać jako osoby dobrze czujące rynek i sprawnie rozwiązujące potrzeby klientów.

Przez te wszystkie lata wspólnie z naszymi partnerami tworzyliśmy polski rynek drzewny i meblarski, i mamy ambicję, aby aktywnie nadal w nim współuczestniczyć.

Produkty Zeno LINE Adhesives spotkasz w wielu zakładach wykorzystujących drewno i materiały drewnopochodne. Często stanowią trzon systemu technologii klejenia.

Nie ustajemy w staraniach, by nasi partnerzy mogli otrzymywać lepsze produkty – spełniające coraz bardziej restrykcyjne normy, nakładane tak przez system prawny, jak i często przez samych partnerów. Dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z ośrodkami badawczo-rozwojowymi, by jeszcze sprawniej reagować na pojawiające się potrzeby.

Nasi partnerzy już wystawili produktom Zeno LINE Adhesives pozytywną ocenę. Jesteśmy z tego dumni, ale traktujemy to bardziej jak zobowiązanie niż powód do chwały.